Hakkımızda

En değerli varlığımız olarak gözümüzün bebeği yavrularımızın gelişimlerinin bir aile ortamı sıcaklığında, planlı, titiz ve sabırlı bir eğitim programıyla, hepsinden önemlisi sevgiyle yapılması düşüncesiyle yola çıktık. Sevgiyle her şeyin çözüleceğine inanıyoruz.

Eğitim programımızda Milli Eğitim Bakanlığı programının yanı sıra montessorio eğitimi yöntemi ve dil eğitiminde audio lingua yöntemleri uygulanmaktadır. Fen-doğa, oyun etkinlikleri ve okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, yaratıcı drama, cimnastik, orff, drama, nezaket, görgü ve değerler eğitimi verilmektedir. Kültürel ve sosyal etkinlik amaçlı geziler düzenlemekteyiz. Ayrıca okulumuzda hafta sonu gruplara yönelik atölye çalışmaları yapılmaktadır.

Uzman, nitelikli ve tecrübeli kadrosu, yaş gruplarına göre oluşturulmuş aydınlık, geniş ve hijyen sınıfları ile çocuklarımıza güvenli, temiz ve sağlıklı ortamlar sunmaktayız.

0-6 yaş grubu çocuklara haftanın beş günü, yılın on iki ayı, sabah 07:00, akşam 18:00 saatleri arasında, yarım gün, tam gün ve oyun gurupları şeklinde hizmet veriyoruz.

Kreşimizde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltımız bulunmakta, yemeklerimiz okulumuzda pişmektedir. Toplam 8 sınıftan oluşan okulumuzun sınıflarında ortalama 10 çocuğumuz bulunmaktadır. Her katta kız ve erkek çocuklarımız için tuvaletler yer almaktadır.

Okulumuz 700 m2 olup açık ve kapalı oyun parkı bulunmaktadır.

Her sınıfa ait botanik bahçesi ile tüm çocuklarımızın toprakla tanışmasını hedefliyoruz.

Psikoloğumuz çocukların gelişim özellikleriyle ilgili aile görüşmeleri yaparak, okul-aile işbirliğini daha sağlıklı şekilde yürütülmesine çalışmaktadır.